Vyzkoušejte osvědčenou himalájskou sůl do koupele, která je hotovým balzámem pro vaše tělo i duši. Horká vana s touto solí vám nejen přinese příjemnou relaxaci, úlevu a uvolnění, ale také působí příznivě na pokožku. Je tedy vhodná pro ekzematiky nebo pro další kožní onemocnění. Můžete tak spojit příjemné s užitečným. Stačí jen nasypat trochu soli do připravené horké lázně a příjemná lázeň je připravená. Přípravek se ve vodě rychle rozpustí, takže o něm ani nevíte. Vyberte si z různých druhů z nabídky a vytvořte si příjemnou relaxační lázeň podle vašich představ. Spojte relaxaci s aromaterapií a zajistěte si příjemnou relaxaci u vás doma.
sůl do koupele a naběračka.jpg

Velký výběr himalájských solí pro různé příležitosti pro relaxaci

Zvolit si můžete přírodní jemnou nebo hrubou variantu bez parfemace a zbarvení, podle toho, co preferujete. Dále můžete vybírat z různých parfemací, mezi kterými naleznete například levanduli, měsíček, růži, heřmánek, dubovou kúru, meduňku nebo meduňku. Pokud toužíte po uklidnění vaší mysli, pak si vyberte variantu s vůní meduňky, která vám pročistí mysl od starostí všedních dní. Pokud se chcete příjemně uvolnit a naladit na spánek, pak je pro vás jako stvořená levandulová varianta. Pro různé příležitosti k relaxaci u nás naleznete různé typy himalájských solí. Díky širokému výběru tak můžete vaši relaxační lázeň přizpůsobit konkrétním potřebám.
nápoj s citronem a okurkou.jpg

A jak často si takovou horkou vanu dopřát? Záleží jen na vás. Uklidňující relaxační lázeň si dopřávejte pravidelně a sami uvidíte, jaké výsledky to přinese. Vaše mysl se zklidní, tělo uvolní a nálada se vám zlepší a navíc, pokud trpíte nějakým kožním problémem, pak i tento váš problém může tento přípravek zmírnit. Himalájská koupelová sůl vám zkrátka přinese mnoho užitku, proto kdykoliv se cítíte unaveně, dopřejte si relaxační voňavou lázeň.